Ky kanal televiziv e transmeton direkt superderbin italian: Juventus-Napoli

Futboll 06 Janar 2022 19:26

Sonte do zhvillohet përballja interesante mes Juventusit dhe Napolit, në kuadër të xhiros së 20-të në Seria A.

Ndeshja momentalisht ndodhet në dyshime nëse do zhvillohet, shkaku i rasteve pozitive me COVID-19 te “Napolitanët”.

Sidoqoftë, Napoli kërkon pikët e plota në këtë takim ngase është duke garuar për titull, derisa Juventus është në garë për top katër.

Pavarësisht që dje ka pasur raportime se Amir Rrahmani nuk do luaj, sipas mediave italiane pritet të jetë titullar ndaj “Zonjës së Vjetër”.

Takimi fillon prej orës 20:45 dhe transmetohet direkt në Arena Sport1 (Art Motion).

May be an image of 2 people and text that says 'A SERIE A Jeep am Lete JUVENTUS NAPOLI J VS N 6 JANAR ARENA SPORT1 20:45 の'

-->