Ky kanal televiziv shqiptar nga Kosova e transmeton LIVE gjysmëfinalen e EFL Cup: Arsenal-Liverpool

Futboll 20 Janar 2022 17:26

Një ndeshje shumë interesante do të zhvillohet sonte në kuadër të gjysmëfinales së EFL Cup, ku ndeshën Arsenal – Liverpool.

Takimi i parë u mbyll me rezultat të barabartë 0:0 dhe sonte zbulohet finalisti, ndeshje kjo që nis nga ora 20:45.

Të kujtojmë se në takimin e parë Xhaka u ndëshkua me karton te kuq dhe sonte nuk mund të luajë.

Ndeshja fillon prej orës 20:45 dhe transmetohet LIVE në platformën Kujtesa në kanalin – K Sport 1.

May be an image of 2 people and text that says 'kujtesa Emirates FLYBETTER FIRMINO 9 ÛIEIE SIDE SIDE arab20 a0 Cup EFL AFC ARSENAL vs 20 JANAR LIVERPOOL ORA 20:45 K SPORT 1'

-->