Ky kanal televiziv shqiptar nga Kosova e transmeton LIVE gjysmëfinalen: Liverpool-Arsenal

Futboll 13 Janar 2022 17:13

Liverpooli dhe Arsenali do të përballen sonte në një ndeshje që pritet të jetë tejet interesante.

Sfida e sontme është e vlefshme për gjysmëfinalen e ‘EFL Cup’.

Kjo ndeshje ishte paraparë të luhej ditë më parë, por u shtye shkaku i rasteve të shumta me COVID-19.

Liverpooli është sonte nikoqir i Arsenalit në “Anfield” nga ora 20:45.

Ndeshja transmetohet LIVE në platformën Kujtesa dhe ArtMotion, në kanalin KSport1.

May be an image of 2 people and text that says "Carabao Cup EFL ART MOTION RERRN Standard Chartered LIVERPO Fly TESSH Arsenal ORA: 20:45 ENJTE, 13.01.2022 LIVERPOOL VS ARSENAL KSPORT1"

-->