La Liga nis hetimet për Messin pasi shtroi drekë për bashkëlojtarët

Futboll 04 Maj 2021 15:30

Ditën e djshme, legjenda e Barcelonës, Lionel Messi shtroi drekë për bashkëlojtarët në shtëpinë e tij, për ta festuar fitoren ndaj Valencias dhe për t’u bashkuar para sfidës tejet të rëndësishme ndaj Atletico Madridit, përjcell Insporti.

Dhe, pas kësaj dreke La Liga sot ka nisur hetimet ndaj lojtarëve të Barcelonës për drekën e djeshme, njofton ESPN.

Kjo pasi po dyshohet që ata kanë thyer rregullat ndaj koronavirusit duke u mbledhur shumë persona në një vend.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi i La Ligës në lidhje me këtë rast.

-->