LAJM FANTASTIK: REAL MADRID PO VJEN NË KOSOVË

Futboll 03 Qershor 2021 13:34

Një lajm i jashtëzakonshëm për fansat e futbollit në Kosovë sapo është zyrtarizuar, REAL MADRIDI do të sjell trajnerët e akademisë së klubit mbretëror për zbulimin dhe zhvillimin e talentëve të rinj të grupmoshave të ndryshme në Kosovë.

Ky kamp do të organizohet nga Real Madrid Foundation Clinic, ku qëllimi do të jetë të zbulohet dhe zhvillohet talenti i djelmoshave kosovarë.

May be an image of 5 people and text that says 'IÃN Realmadrid Clinic Kosovo POWER STE ROBIN KRASNIQI ZERO POZITIVE REAL MADRID PO VJEN NỀ KOSOVE adas 19-23 Korrik Prishtinë Në stadiumin Korriku Fly Hm adidas adi #REALSPIRIT'

Duke filluar prej datës 19 korrik deri më 23 korrik, shumë trajnerë të mirënjohur spanjollë do të mbajnë seanca stërvitore me grupmosha të ndryshme.

Aplikimi për të marrë pjesë në kampin e organizuar nga Real Madrid do të filloj ditëve të ardhëshme.

LINKU PËR APLIKIM:

-->