Lajm tronditës për Barcelonën, i lëndohet sulmuesi dhe do të mungoj 12 javë

Futboll 16 Korrik 2020 17:38

Pas rikthimit nga lëndimi të De Jongit dhe Arthur Melos, Barcelona sot ka marr një lajm të keq .

Talenti i skuadrës, Alex Collado është lënduar dhe pritet të mungoj hiq më pak se 12 javë.

Që disa javë ai po stërviste me ekipin e parë dhe ishte në bankë rezervë në disa ndeshje.

Fatmirësisht për Barcelonën në bankë rezervë janë Ansu Fati dhe Martin Braithwaite.

-->