Lajmi i fundit: Eden Hazard transferohet te Reali pas finales së Europa League

Futboll 13 Maj 2019 16:11

Eden Hazard do t’i bashkohet Real Madridit për shumën e 100 milionë eurove pas finales së Europa League, raporton L’Equipe, transmeton Insporti.com.

28 vjeçari do të zhvillojë ndeshjen e fundit me klubin anglez në finale ndaj Arsenalit dhe më pas do të transferohet në “Santiago Bernbaeu”.

-->