Lajmi i Fundit / Ejupi: Ademi ka rrahur Eroll Salihun, një gjyqtar dhe ish-doktorin e Përfaqësueses

Presidenit aktual i FC Prishtinës, Remzi Ejupi, është i ftuar në emisionin sportiv “Dueli Sportiv” në RTV Dukagjini për të folur rreth situatës në futbollin e Kosovës dhe në klubin kryeqytetas, shkruan Insporti. Ejupi ka folur edhe për një letër të UEFA-s, që sipas tij është suspendimi i kryetarit aktual të FFK-së, Agim Ademi për … Continue reading Lajmi i Fundit / Ejupi: Ademi ka rrahur Eroll Salihun, një gjyqtar dhe ish-doktorin e Përfaqësueses