LAJMI I FUNDIT: Murici dhe Zhegrova janë rrahur

Futboll 23 Mars 2021 14:46

Portieri i Kosovës, Arjanet Muriq është larguar nga Kombëtarja e Kosovës për arsye diciplinore, përcjell Insporti.

Siç mëson Insporti, Arijanet Muriq është larguar nga ekipi kombëtar pasi është përleshur me Edon Zhegrovën.

Kujtojmë që të dielën, Kosova luan ndeshjen ndaj Suedisë – e vlefshme për parakualifikimet për Kupën e Botës ‘Katari 2022’.Insporti .

-->