Lajmi i fundit: Ndërron jetë ish-futbollisti kosovar

Futboll 08 Nëntor 2018 20:21

Sporti i Kosovës është përballur sot me një lajm të zi, rapoeton Insporti.com.

Ka ndërruar jetë ish-futbollisti kosovar Bali Krasniqi.

Ai ka luajtur në Norvegji te skuadra Fortuna e Oslos.

Lajmi është konfirmuar nga klubi shqiptar.

Kujtojmë se te Fortuna akivizohen edhe dy futbollistët shumë të njohur në Kosovë, Shpëtim Babaj dhe Semir Zeneli. /Insporti.com/