Largohet fotografia e komandantit legjendar Adem Jashari në stadiumin “Air Albania”

Futboll 28 Mars 2021 18:53

Ndeshja e Grupit I ndërmjet Shqipërisë dhe Anglisë është duke u zhvilluar në kryeqytetin shqiptar, Tiranë. Anglia e mbylli pjesën e parë me epërsi pas golit të shënuar nga sulmuesi Harry Kane, shkruan Insporti.com.

Ndonëse po zhvillohej, ajo që ka rënë në sy është fotografia e vendosur prapa portës para ndeshjes nga tifozët “KuqeZi”, pjesë e së cilës ishte edhe komandanti legjendar, Adem Jasharit.

Megjithatë, pjesa e fotografisë  së komandantit legjendar, Adem Jasharit është larguar.

Image

Ende nuk dihet arsyeja pse ka ndodhur një gjë e tillë.

Image

-->