Lazio – Atalanta, dy lojtarë shqiptarë titullar

Futboll 05 Maj 2019 15:08

Lazio dhe Atalanta do të përballen sot në kuadër të xhiros së 35-të të ligës italiane.

Thomas Strakosha do të jetë nga minuta e parë për vendasit, derisa Riza Durmishi gjendet në stol.

Ndërkohë, te Atalata do të luajë si titullar Berat Gjimshiti, kurse Etrit Berisha është në stol.

Ndeshja fillon në orën 15:00.

Formacionet zyrtare:

Image

-->