LeBron James për Ronaldon: Kjo nuk është fer

Futboll 04 Prill 2018 17:07

Lebron James citoi frazën e famshme nga filmi “The Gladiator” për ta përshkruar performancën e Cristiano Roanldos mbrëmë.

Topi i Artë shënoi dy gola dhe një asist për fitoren 0:3 të Real Madridit ndaj Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

“A nuk jeni të zbavitur?”, shkroi James përbri fotografisë së Ronaldos teksa portugezi çonte topin në portën e Gianluigi Buffon.

“Cristiano, kjo as që është fer. E ndyrë”.

-->