Leganes – Real Madrid, formacionet zyrtare

Futboll 15 Prill 2019 19:59

Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Leganes dhe Real Madridit.

Leganes dhe Real Madrid do të përballen në kuadër të javës së 32-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”.

Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa yje si Courtois, Kroos, Ramos, Vinicius, që janë të lënduar, ndërsa Zinedine Zidane e ka lënë jashtë Brahim Diazin, Mariano Diazin, dhe Sergio Reguilon.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Leganes:

Real Madrid:

-->