Leicester City i kërkon 50 milion euro Manchester Cityt

Futboll 04 Korrik 2021 13:41

Leicester kërkon të paktën 50 milionë euro!

E ardhmja e qendërmbrojtësit Caglar Soyuncu mund të jetë larg Leicester edhe pse nuk do të jetë e lehtë të merret nga “Dhelprat”.

Sipas raportimit të gazetës “Ajansspor”, klubi anglez ka caktuar çmimin.

Dhelprat, në fakt, kërkojnë të paktën 50 milionë euro për kartonin e mbrojtësit që pëlqehet shumë nga Manchester United dhe Manchester City.

-->