Lewandowski me mesazh special para ndeshjes së dytë kundër PSG

Futboll 08 Prill 2021 19:36

Sulmuesi i Bayern Munich, Robert Lewandowski ka paralajmëruar rikthimin e tij shumë shpejtë.

Lewandowski kishte pësuar një lëndim me kombëtaren e Polonisë dhe mungoi në ndeshjen e parë kundër PSG.

Megjithatë sulmuesi polak ka paralajmëruar rikthimin e tij, nëpërmjet rrjetit social “Instagram”.

Ai në Instagram ka publikuar një foto duke ushtruar dhe në atë foto ka shkruar “shihemi së shpejti”.

-->