Lewis Hamiliton frikëson bukuroshen Gigi Hadid (VIDEO)

Formula 1 16 Mars 2018 20:29

Në kuadër të xhimirit të reklamës së kompanisë së veshjeve “Tommy Hilfiger”, vozitësi i F1, Lewis Hamilton dhe Super Modelja, Gigi Hadid, janë vozitur së bashku me Mercedes SLR.

Gigi Hadid ishte e para që voziti, me Lewis Hamiltonin, i cili po qëndronte nën ethe pasi nuk i besonte shumë bukuroshës në ngasje. Pasi Hadid arriti shpejtësinë rreth 200 km, ajo u ndal dhe i tha Hamiltonin, “tani vozit ti”.

Hamiltoni më pas i relaksuar është munduar të impresionoj dhe në të njejtën kohë ta friksoj bukuroshën 22 vjeçare.

Shikojeni videon me Gigi Hadid dhe Lewis Hamilton:

-->