LIVE: Eubank Jr vs Groves – matja dhe paraqitja e parë

Boks 16 Shkurt 2018 16:48

Nesër në Mançester zhvillohet meçi kryesor i muajit në boksin profesionist ku takohen kampioni i kategorisë së mesme në versionin WBA George Groves dhe sfiduesi i tij Chris Eubank Jr.

Në këtë link mund të ndiqni matjen dhe paraqitjet par meçit.

-->