LIVE/ Ky kanal televeziv shqiptar nga Kosova po e transmeton falas ndeshjes mes Elches dhe Real Madridit

Futboll 20 Janar 2022 19:17

Ka filluar ndeshja në mes Elches dhe Real Madridit, e cila po luhet në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Mbretit.

Ky takim ka nisur nga ora 19:00 dhe po zhvillohet në stadiumin ‘Estadio Manuel Martínez Valero’.

Ballafaqimin mes Elches dhe Real Madridit po transmetohet falas nga Radio Televizioni i Kosovës (RTK).

Kur kanë kaluar 15 minuta lojë rezultati i kësaj është ende i barabart 0-0.

-->