Liverpool në epërsi kundër Manchester Cityt – Salah dhe Mane shembin “murin” e Citizens

Futboll 03 Tetor 2021 18:53

Është zhbllokuar rezultati në derbin e madh anglez: Liverpool – Manchester City.

Sadio Mane ka arritur ti jap avantazhin Liverpoolit në minutën e 59′.

Pas një solo aksioni të filluar nga Salah, Mane u hap në zonën e Cityt dhe pasimi i dhuruar nga Salah nuk u shpërdorua nga senegalezi, i cili elektrizoi “Anfield”.

GOLI I MANE:

https://twitter.com/CF_Comps/status/1444706580335927302

-->