Liverpool vs Stoke City formacionet zyrtare

Futboll 28 Prill 2018 11:30

Për takimin ndërmret Liverpoolit dhe Stoke Cityt edhe më herët kemi shkruar se është i veçantë për shkak të rëndësisë së tij, meqë mund të jetë vendimtar nëse Stoke City mbetet me gjasa për të mbijetuar në Premier Ligë.

Për ndeshjen që zhvillohet në Anfield dhe fillon në ora 13:30, ekipet tashmë kanë publikuar edhe formacionet zyrtare.

-->