Liverpooli kalon në epërsi pas 6 minutave – shikoni golin

Futboll 09 Gusht 2019 21:12

Nënkampioni i Anglisë dhe kampioni i Evropës, Liverpooli pas vetëm 6 minutave lojë ka kaluar në epërsi ndaj Norwichit, ekipit që këtë sezon është inkuadruar në Premier League nga Championshipi, shkruan Insporti.

Në fakt, goli i parë i shënuar në Premier League këtë sezon është një autogol, dhe ky kuriozitet ndodhi pasi krosimin e Origit e devijoi për në portën e vetë një nga futbollistët e ekipit mysafir.

Golin mund ta shikoni në video.

-->