Liverpooli po e shkatërron Arsenalin, shënohet goli i pestë në pjesën e parë

Futboll 29 Dhjetor 2018 19:18

Nuk kanë të ndalur golat në takimin Liverpool – Arsenal.

Liverpooli po udhëheq me rezultat shkatërrues 4:1 vetëm në pjesën e parë, raporton Insporti

Dy gola nga Firmino, një nga Mane dhe Salah (nga penalltia), kanë bërë që Liverpooli të shkojë me epërsinë 4:1 në pushim të pjesëve.