Llapi në epërsi ndaj Gjilanit – realizon Rivera

Futboll 13 Mars 2022 14:10

Superliga e Kosovës po vazhdon sot me tri ndeshje që janë në program për t’u zhvilluar në kuadër të xhiros së 25-të, shkruan Insporti.

Sot po zhvillohet edhe derbi mes Gjilanit dhe Llapit.

Pas një gabimi në mbrojtje te Llapi, përfitoi Gjilani për të cilët realizoi Dabiqaj, por goli u anulua nga VAR.

Ndërsa, Llapi realizoi për 0:1 me anë të Riveras në minutën e 35’të të takimit.

-->