Llapi shënon fitore ndaj skuadrës nga Liga e Parë

Futboll 31 Korrik 2021 22:13

Në kuadër të përgatitjeve për sezonin e ri, Llapi dhe klubi nga Liga e parë, Ramiz Sadiku zhvilluan sonte një ndeshje miqësore, shkruan Insporti.

Të udhëhequrit e Tahir Batatinës shënuan fitore me rezultatin 3-1.

Francisco Rivera shënoi dy gola në këtë ndeshje për llapjanët, kurse një tjetër Alban Shillova.

May be an image of 3 people, people playing football, people standing and grass

Ndryshe, takimi u zhvillua në stadiumin e Merdarës.

-->