Luana Vjollca me fotografi seksi nga ballkoni

Futboll 25 Maj 2020 10:46

Moderatorja sportive dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket tejet joshëse në fotot e fundit të postuara.

E veshur shkurt ajo ka treguar format trupore ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten ”luaneshë”.

“Rrëshqitni majtas për të parë luaneshën”, shkruan në postimin e saj.

Ndërsa pranë fotografisë tjetër ku shihet duke pozuar pranë një luleje, këngëtarja i ka ftuar ndjekësit që ka zgjedhin lulen e preferuar.

“Zgjidhni Lulen e preferuar”, ka shkruar ajo.

Luana Vjollca and these famous Albanian girls are burning ...
Pin by Bora ❄ on S t y l e ♡ (With images) | Beauty, Beauty ...

-->