Luftëtari i MMA e nokautoi brutalisht djaloshin e vogël -kritikohet ashpër

Sporte të tjera 10 Janar 2022 21:01

Luftëtari i MMA, Aaron Lee u vendos përballë djaloshit të ri, Craig Wood, të cilin e nokautoi brutalisht.

Vendosja e këtyre dy kundërshtarëve, aspak të përafërt me moshë, nxiti shumë reagime dhe Lee u kritikua nga tifozët.

Ngjarja ndodhi në Glasgow të Skocisë, dhe kundërshtari i Lee ishte caktuar në minutat e fundit.

VIDEO:

-->