Luftëtarja e UFC-së pozon nudo për revistën e njohur

Sporte tjera 11 Shtator 2019 23:01

Ylli i UFC-së, Amanda Nunes la pak vend për imagjinatë, derisa pozoi nudo për revistën e “ESPN”, “Body Issue”.

Kampionia e Arteve të Përzieve Marciale momentalisht është duke u përgatitur për rimeçin e saj ndaj Germaine de Randamie në dhjetor.

Nunes ka vendosur t’i heq të gjitha, derisa më herët këtë gjë për revistën e kanë bërë edhe legjenda e tensisit, Serena Ëilliams dhe portierja amerikane, Hope Solo.

Image

-->