Majlinda Kelmendi zbulon se a ka të dashur

Sporte luftarake 01 Shkurt 2019 23:03

Krenaria e sportit shqiptar, xhudistja pejane Majlinda Kelmendi, e ka rrëfyer jetë private në emisionin ‘Seven Bizz’ në T7, shkruan Insporti.com

Kelmendi është pyetur edhe për të dashur. “Si natyrë jam tip paksa më i mbyllur dhe meshkujve nuk u jap shumë hapësirë që të afrohen”, ka deklaruar Majlinda Kelmendi, përcjell Insporti.com

Kelmendi së fundmi e ka fituar medaljen e artë në Izrael.

-->