Manaj realizon hat-trick për Barcelonën

Futboll 21 Korrik 2021 22:26

Reprezentuesi i Shqipërisë, Rey Manaj, ka realizuar tre gola sot në fitoren 4:0 të Barcelonës në ndeshjen miqësore ndaj Gimnasticut.

Manaj u grumbullua me ekipin e parë të Barcelonës dhe arriti të realizoj tre gola, të cilat i shënoj në pjesën e dytë, në minutat 60′, 86′ dhe 90′.

Golin e tretë e realizoi nga penalltia.

Manaj stinorin e kaluar luajti për Barcelonën B.  /Insporti.com/

-->