Manchester City brenda pesë minutave i shënon dy herë Arsenalit

Futboll 28 Gusht 2021 13:53

Man City është duke udhëhequr 2-0 ndaj Arsenalit.

Vendasit e nisën më mirë lojën dhe kaluan në epërsi që në min e 7’ përmes Ilkay Gundogan.

Vetëm pesë minuta pas golit të parë, Ferran Torres u gjend më së miri në 16-metërsh dhe dyfishoi avantazhin.

Mbetet të shihet a do të ketë reagim nga skuadra e Arsenalit.

-->