Manchester City – Tottenham, formacionet zyrtare

Futboll 25 Prill 2021 16:54

Manchester City dhe Tottenham Hotspur do të përballen në kuadër të finales së kupës Carabao.

Të dy skuadrat tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare për takimin që fillon në ora 17:30.

Për këtë sfidë, Pep Guardiola nuk mund të llogarisë në John Stones që ka karton të kuq.

Në anën tjetër, Spurs po ashtu do të kenë vetëmnjë mungesë dhe ai është Ben Davies, që është i lënduar.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image
Image

-->