Manchester City triumfon ndaj Newcastle United, Torres shënon golin e sezonit

Futboll 14 Maj 2021 23:00

Ferran Torres shënoi një gol në stilin e Zlatan Ibrahimovic me një goditje të bukur akrobatike në ndeshjen që Manchester City e fitoi 4-3 në udhëtim ndaj Newcastle United.

Në ndeshjen e javës së 37-të në Premier Ligën anglezes mes Newcastle United dhe Manchester Cityt, skuadra e Guardioles fitoi me shifrat 4-3, një një ndeshje që pati një gol të jashtëzakonshëm.

Pas pak raporti i plotë.

-->