Manchester United është duke dhuruar spektakël ndaj Brugg (VIDEO)

Futboll 27 Shkurt 2020 21:55

Manchester United e ka mbyllur pjesën e parë ndaj Club Brugg 3:0 në takimin kthyes në Ligen e Evropës.

Për United shënuan Bruno Fernandes nga penaltia (27’), Odion Ighalo (34’) dhe Scott McTominay (41’).

Qysh me këtë rezultat, Man Utd e ka siguruar kualifikimin tutje.

Ndeshje e parë ishte mbyllur 1:1./Insporti.com

-->