Manchester United merr masa të rënda ndaj Mason Greenwood

Futboll 31 Janar 2022 18:20

Skuadra e Manchester United ka marrë pasa të rënda ndaj lojtarit të tyre, Mason Greenwood, duke i larguar të gjitha fanellat e Greenwood nga faqja zyrtare e tyre, dhe fansat nuk do jenë në gjendje të blejnë fanella të tij, shkruan Insporti.

Djajtë e Kuq” fillimisht dolën me komunikatë ku treguan se anglezi nuk do jetë në gjendje të marrë pjesë në stërvitjet e klubit as të luajë deri në vendimin e rradhës.

Sulmuesi i skuadrës angleze është arrestuar ditën e djeshme për shkak të pretendimeve nga gruaja e tij se kishte ushtruar dhunë ndaj saj.

-->