Manchester United – Milan, formacionet zyrtare

Futboll 03 Gusht 2019 18:23

Ndeshja e vlefshme për International Champions Cup ndërmjet Man Utd dhe Milan zhvillohet sot me fillim nga ora 18:35.

Ndërsa të dyja ekipet kanë publikuar edhe formacionet e tyre zyrtare ku shihet se Pogba është lënë jashtë ekipit për këtë ndeshje. Është thënë se arsyeja e mungesës së Pogbas është një lëndim në shpinë.

Formacionet zyrtare:

AC Milan XI: Donnaruma, Calabria, Musachio, Romagnoli, Rodriguez, Borini, Biglia, Calhanoglu, Suso, Castillejo, Piatek.

Man Utd XI: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Rojo, Shaw, Matic, McTominay, Andreas, Mata, Rashford Martial.

-->