Manchester United – Roma, formacionet zyrtare

Futboll 29 Prill 2021 20:06

Sot zhvillohen gjysmëfinalet e para në kuadër të Europa Ligës.

Në stadiumin “Old Trafford” sonte me fillim nga ora 21:00 ballafaqohen Manchester United dhe Roma ku zhvillojnë ndeshjen e parë ndërmjet tyre.

Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren për një vend në finalen e madhe.

Formacionet zyrtare:

Image
Image

-->