Manchester United vs Manchester City – Formacionet zyrtare të derbit

Futboll 08 Mars 2020 16:35

Janë publikuar formacionet zyrtare për derbin mes Manchester United dhe Manchester City.

Nga ora 17:30, në ‘Old Trafford’, United dhe City do të kërkojnë pikët e plota këtë xhiro, ‘Djajtë e Kuq’ me objektivin për top katërshe, kurse City për të ngushtuar epërsinë me Liverpoolin.

Më poshtë keni formacionet zyrtare:

Manchester United

Manchester City

-->