Manchester Unitedi kërkon fitoren e dytë – formacionet e ndeshjes me Wolvesin

Futboll 19 Gusht 2019 20:17

Pas fitores së thellë kundër Chelseat, Manchester United sot do të luajë kundër Wolverhampton Wandereres si mysafir.

Ky është një test i vështirë për ekipin e Solskjaerit pasi që dihet se Wolves vitin e kaluar ishte njëra prej skuadrave më të mira në Angli, madje ata arritën që të kualifikohen për në Europa Ligë.

Kurse sonte United ia ka besuar sulmin Martialit dhe Rashfordit ndërkaq kanë startuar edhe blerjet e reja të këtij ekipi si Maguire dhe Wan Bissaka.

Formacionet zyrtare:

Wolves

Manchester United

-->