Mariano Diaz përforcimi “i dyfishtë” për skuadrën që e merr (FOTO)

Futboll 13 Gusht 2019 16:38

Quhet Yaiza Moreno dhe është bashkëshortja e sulmuesit të Realit të Madridit, Mariano Diaz. U mendua se në “Santiago Bernabeu” do të zëvendësonte Georgina Rodriguezin, që u zhvendos në Torino bashkë me Cristiano Ronaldon.

Yaiza po kërkon një destinacion të ri për partnerin e saj, që nuk arriti ta bindte në fushë trajnerin Zinedine Zidane. Klubet që do të blejnë Marianon do të jenë me fat, sepse bashkë më të vjen edhe bukuroshja Yaiza Moreno.