Marseille – Toulouse, shikoni se ku e dërgoi topin Payet pas goditjes së penalltisë

Futboll 10 Gusht 2018 21:44

Sonte ka startuar edhe një tjetër kampionat interesant në Evropës, ai i Francës, Ligue 1, përcjell Insporti.

Në stadiumin ‘Velodrome’, po luhet ndeshja interesante në mes Olimpique Marseilles dhe Touluses, takim që ka nisur në ora 20:45.

Marseille ka kaluar nw epërsi prej 1:0 nw minutën e 45-tw kur ka shwnuar Payet nga penalltia. /Insporti.com/