Mauro Icardi poston një foto nudo të Wanda Narës në shtrat

Sportbizz 21 Nëntor 2021 13:01

Mauro Icardi dhe Wanda Nara i kanë dhënë fund problemeve dhe tani duket se po shijojnë kohë të mira së bashku.

së fundi, lojtari i PSG-së ka postuar një fotografi ku shihet biznesmenja duke fjetur e qetë me pamjet e Kullës Eiffel në sfond.

Wanda qëndron krejtësisht e zhveshur, megjithëse normalisht se lojtari nuk ka shfaqur pjesët e saj intime.

Ja pamjet:

-->