Maxi Lopes e fyen publikisht ish-gruan që e tradhëtoi me Icardin

Futboll 21 Korrik 2019 08:07

Maxi Lopez, ish-bashkëshorti i Wanda Naras, aktualisht partnerja e Mauro Icardit, pak ditë më parë ka folur publikisht mbi vështirësitë që është përballur për t’u takuar me tre fëmijët e tij, fryt i martesës për modelen argjentinase.

Lopez, sot 35 vjeç dhe lojtar i lirë, është hedhur sërish në sulm, me një postim në rrjetet sociale, në drejtim të ish-bashkëshortes Wanda.

“Një grua, që kërkon të ndajë fëmijët nga babai i tyre, nuk duhet të quhet grua, e aq më tepër nënë. Të përdorësh fëmijët e tu për t’u hakmarrë me ish-burrin tënd është gjëja më e pamëshirshme që mund të ekzistojë dhe tregon vlerën që ke si person. Fëmijët mbi mosmarrëveshjet e prindërve të tyre.”

-->