Mbappe shënon super gol ndaj Bordeaux

Futboll 13 Mars 2022 13:53

PSG është duke luajtur në shtëpi ndaj Bordeaux në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të.

Golin e parë në këtë duel e ka shënuar sulmuesi Kylian Mbappe. Pas asistit të Wijnaldum, Mbappe goditi fuqishëm dhe kaloi ekipin e tij në avantazh.

Rezultati aktual i takimit është 1-0.

GOLI

-->