Mbështetja e vetme e Kombëtares, si u dukën gazetaret e sportit në “Air Albania”

Uncategorized 29 Mars 2021 14:44

Kombëtarja e Shqipërisë nuk arriti të merrte një rezultat pozitiv në ndeshjen përballë Anglisë në “Air Albania” e vlefshme për kualifikueset e Kupës së Botës, “KATAR 2022”.

Ashtu siç pritej “kuqezinjtë” nuk arritën të përballonin forcën e kombëtares së “3 Luanëve” dhe pësuan një humbje me rezultatin, 0-2, shkruan Albeu.com.

Padyshim një mungesë e madhe në këtë ndeshje kaq të rëndësishme për Kombëtaren tonë, ishte edhe mos prezenca e tifozëve në stadium.

Por shkallët e stadiumit “Air Albania” nuk mbetën plotësisht bosh, pasi gazetaret e sportit ishin aty si gjithmonë të kuruara në detaje, të veshura kuq e zi si mbështetja e vetme e futbollistëve në ato 90 minuta.

Ndiqni fotot e mëposhtme për të parë si u dukën bukuroshet./albeu.com/

Eva Murati nga Tring, Hygerta Sako nga TVSH dhe Vilma e Lei nga Digitalb ishin të gjitha aty.

-->