Mbretëresha e fitnesit “çmend” Instagramin (FOTO)

Sporte tjera 31 Tetor 2019 20:27

Quhet Josefine Forsberg por nuk ka asnjë lidhje me mesfushorin e Suedisë dhe Leipzig Emil Forsberg. Ajo është një modele amerikane e apasionuar pas motorave por sëfundmi mund të cilësohet edhe si mbretëresha e fitnesit.

Josefine i kushton shumë rëndësi palestrës dhe kjo dallohet qartë në fizikun e saj ku spikasin format trupore të tonifikuara dhe superseksi. Me më shumë se 1 miljon ndjekës, në Intsagram ajo është një yll, duhet ta shikoni që ta besoni!

-->