Mbrojta copë-copë/ Real Madridi pa 3 lojtarë në finalen e Superkupës së Spanjës

Futboll 14 Janar 2022 17:22

Real Madridi do të ketë tri mungesa për finalen e Superkupës së Spanjës ndaj Bilbaos.

Trajneri i Real Madridit, Carlo Ancelotti nuk do të mundet të llogarit në Alaban, Carvajal dhe Vallejo për finalen e së dielës në Riad, duke u përballur me probleme kryesisht në vijën e mbrojtjes.

-->