Mbyllet gjysmëfinalja mes Rahovecit dhe Pejës, ky është rezultati përfundimtar

Basketboll 13 Prill 2021 18:37

Ka përfunduar gjysmëfinalja e parë e Ligës Unike të basketbollit ku u përballën Rahoveci dhe Peja.

Fituese nga ky ballafaqim shumë interesante doli Peja e cila triumfoi me rezultat shumë të ngushtë 73:71.

Me këtë fitore Peja e ka siguruar kualifikimin në finale të kësaj gare dhe tani e pret fituesin e ndeshjes Goga Basket – Ylli që zhvillohet nga ora 19:00.

-->