Mbyllet pjesa e parë Atletico Madrid – Barcelona, shkëlqen Suarez

Futboll 02 Tetor 2021 21:51

Barcelona ka mbyllur pjesën e parë në epërsi prej 2-0 ndaj Atletico Madridit, shkruan Insporti.


Pas golit të parë të shënuar nga Lemar, golin për 2-0 e gjeti Luis Suarez, i cili asistoi për golin e parë.

Të dy skuadrat kanë shkuar në pushime dhe mbetet të shihet se cili do të jëtë rezultati në pjesën e dytë.


Insporti do të iu mbajë të informuar.

-->