Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes Manchester City – Arsenal

Futboll 28 Gusht 2021 14:28

Skuadra e Manchester Cityt është duke e shkatërruar Arsenalin në 45 minutat e para.

City është duke fituar me rezultat të thell 3:0 kundër “Topçinjëve”.

Golat për Man Cityn i shënuan: Gundogan, Torres dhe Jesus.

Tek skuadra e Arsenal protagonistë ishte Granit Xhaka që u ndëshkua me karton të kuq në minutën e 35-të pas një ndërhyrje të ashpër në Joao Cancelon.

-->